Recital piosenek Jaromira Nohavicy

Recital piosenek Jaromira Nohavicy w wykonaniu Tomka Wachnowskiego to wybór kilkunastu utworów czeskiego barda – między innymi „Sarajewo”, „Kometa”, „Tę tylko bliznę mam”, „Dzikie konie” czy „Bohater albo tchórz”.
Piosenka „Bohater, albo tchórz” w wykonaniu Tomka Wachnowkiego znalazła się na dwóch płytach wydawnictwa muzycznego MTJ – „Nohavica zaśpiewany” – https://www.empik.com/empik-prezentuje-dobre-piosenki-jaromir-nohavica-zaspiewany-czyzykiewicz-miroslaw-zamachowski-zbigniew-grupa-mocarta-opania-marian-muracki-antoni-czerwony,p1109784420,muzyka-p i „Bardowie i poeci – Nohavica” – https://open.spotify.com/album 74LSB35XLdyj9GrdoUWipD i została ciepło przyjęta przez samego Jaromira Nohavicę.
Tomek Wachnowski, to songwriter singer, autor i kompozytor od 35 lat występujący na nie tylko polskich scenach. Śpiewający głównie utwory autorskie, to jednak dający się też poznać jako oryginalny
wykonawca pieśni Jacka Kaczmarskiego (Grand Prix X Festiwalu im. J. Kaczmarskiego „Nadzieja” w Kołobrzegu), czy poetów Adama Ochwanowskiego (płyta „Kołomyja i pic” 2018 drugie miejsce w rankingu”Strefy Piosenki” i „Gitarą i Piórem”) i Adama Gwary (płyta w przygotowaniu). Tomek Wachnowski w 2014 r. zdobył Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA w Rybniku.

Podziel się i polub 🙂
fb-share-icon

Dodaj komentarz